Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

БОРИСПІЛЬ. Викладачі КДА і С прочитали богословсько-практичні лекції для духовенства єпархії


У Борисполі викладачі КДА і С прочитали богословсько-практичні лекції для духовенства єпархії 20-21 жовтня з ініціативи та благословення Керуючого справами Української Православної Церкви, митрополита Бориспільського і Броварського Антонія у приміщенні кафедрального собору на честь Покрову Богородиці м.Бориспіль для духовенства Бориспільської єпархії було прочитано богословсько-практичні лекції.

Перед лекціями до священнослужителів звернувся митрополит Антоній, який розповів про важливість лекцій та анонсував важливу подію, яка має статися найближчим часом в історії Бориспільської єпархії — це канонізація священника Михаїла Под’єльського, пресвітера Зазимського.

Потім викладачі Київської Духовної Академії і Семінарії прочитали лекції на теми канонічного права, історії Церкви, літургічної практики звершення таїнств.

Між лекціями, за чашкою чаю, духовенство мало змогу поспілкуватися з правлячим архієреєм та поміж собою.

За словами митрополита Антонія ідея збирати духовенство єпархії на лекції виникла вже давно, проте тільки сьогодні вдалося її реалізувати.

Планується й надалі щороку проводити подібні лекції, які покликані підвищити богословський рівень, збагатити досвід священників та допомогли б їм відповідати на сучасні запити суспільства до Церкви.