Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

КИЇВ. відбулося чергове пленарне засідання Літургічної комісії при Священному Синоді УПЦ


7 вересня з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія під головуванням митрополита Новокаховського і Генічеського Філарета відбулося чергове пленарне засідання Літургічної комісії при Священному Синоді УПЦ. Засідання проходило в Ставропігійному храмі на честь Собору славних і всехвальних 12 апостолів міста Києва на запрошення настоятеля храму протоієрея Миколая Різуна. Про це повідомляє прес-служба Літургічної комісії.

Перед початком роботи Комісії її учасники у священному сані звершили Божественну літургію.

Після спільної молитви членами Комісії було обговорено актуальні питання літургічного життя Української Православної Церкви та проекти нових богослужбових чинів, які будуть представлені для розгляду Священного Синоду Української Православної Церкви.

На пленарному засіданні було також обговорено випадки видання богослужбових текстів без благословення Священного Синоду Української Православної Церкви, не затверджених Рецензійною комісією та без схвалення Синодальної Літургічної комісії. За результатами дискусії буде підготовлено рапорт Предстоятелю Української Православної Церкви.

Засідання завершилося спільною молитвою.

Фото: Протодиякон Ігор Шаповалов,