Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

КИЇВ. Відбувся благодійний фестиваль “Божі діти”


11 серпня з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія в Міжнародному центрі культури та мистецтв Федерації профспілок України м. Києва пройшов VI Всеукраїнський благодійний фестиваль “Божі діти”. Захід відбувається за ініціативи відділу соціального служіння Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Участь у фестивалі взяли близько 1000 дітей: діти-сироти, діти з неповних та малозабезпечених сімей, діти з інвалідністю, учні недільних шкіл з усіх єпархій Української Православної Церкви, а також церковні хори Української Православної Церкви та відомі вітчизняні виконавці.

Мета благодійного заходу – надати можливість дітям-сиротам зі всіх куточків України відчути опіку Церкви й радість свята Дня захисту дітей.

Звертаючись до присутніх митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел сказав: “З благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія і під егідою любові до дітей тут об’єднано дітей сиріт, які приїжджають з усіх областей України, щоб вони відчули не те, що їх залишили батьки, а благословіння Боже і добрими людьми”.

Організатори фестивалю: благодійний фонд «Святих благовірних князів Бориса і Гліба» і ГО «Божі діти».

На завершення концерту усі діти отримали архіпастирське благословення та подарунки.