Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

БЕЛГРАД. Митрополит Антоній мав зустріч з Патріархом Порфірієм

19 травня, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, Керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній в Бєлграді зустрівся з Святійшим Патріархом Сербським Порфирієм.
Митрополита Антонія супроводжували: заступник Голови Відділу зовнішніх церковних зв‘язків УПЦ протоієрей Миколай Данилевич і протодиякон Вадим Новінський.
З сербської сторони на зустрічі були присутні: вікарій Патріарха єпископ Ремесіанський Стефан і керівник кабінету Патріарха диякон Александр Пращевич.
Керуючий справами УПЦ зустрівся з Патріархом Сербським Порфирієм та від імені Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Онуфрія передав вітання Святійшому Патріарху Порфирію з обранням на престол сербських Первосвятителів та побажання допомоги Божої в новому служінні. Патріарх Порфирій подякував за вітання та візит і відзначив, що це його перша зустріч в якості Патріарха з архієреєм іншої Помісної Церкви.
Під час зустрічі йшлося про поточну ситуацію в православному світі, про церковну ситуацію в Україні, а також про розвиток відносин між Українською та Сербською Православними Церквами.

Українська церковна делегація також відвідала собор Святого Савви у Бєлграді.

Сайт ВЗЦЗ УПЦ