Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

РІВНЕ. У Млинівському благочинні відбувся Різдвяний благодійний концерт для дітей з інвалідністю


З благословення Варфоломія, митрополита Рівненського та Острозького, прихожани Свято-Іоанно-Богословського храму УПЦ смт. Демидівка вже восьмий рік поспіль організовують «РІЗДВЯНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ КОНЦЕРТ ДЛЯ ДІТЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ». Метою даного заходу є прославлення Богомладенця Христа через творіння добрих справ – допомогу нужденним дітям.
Цьогоріч, в силу об’єктивних обставин, проведення даного заходу видавалося неможливим. Проте, з Божою допомогою, 31 січня таке важливе для прихожан дійство відбулося.

Захід відбувся просто неба на території Свято-Іоанно-Богословського храму. Здавалося, що сама природа спонукала людей до творіння добрих справ, адже стояла тиха сонячна погода з мінімальним морозом.

Розпочався захід із вітального слова настоятеля храму протоієрея Василія Іванейка, у якому священик побажав усім присутнім цікавого та корисного проведення часу.

Далі – чудовий спів монахинь Свято-Вознесенського жіночого монастиря смт. Млинів, виступ вокального тріо «Дивоцвіт» та квартету «Калинове гроно» . Порадували присутніх своєю колядою молодь з Волині під керівництвом Анни Яреми.

Театралізовану виставу та коляду продемонстрували і учні прихрамової воскресної школи під керівництвом Оксани Копач.

Також авторські пісні презентував настоятель храму протоієрей Василій Іванейко.

Особливим гостем цьогорічного заходу став фокусник Роман Молчанов, котрий завдяки своїй майстерності подарував усім присутнім трішки казки та відчуття дитинства.

Вже традиційно всі присутні на концерті діти отримали подарунки від Митрополита Вишгородського і Чорнобильського Павла, намісника Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Звичайно, кульмінацією заходу став збір коштів. Силами прихожан храму та небайдужих людей, котрі долучалися коштами через інтернет-ресурси, вдалося зібрати 27 тисяч гривень. Ці кошти були розподілені між 6-ма дітьми по 4500 грн.

Наостанок всі присутні могли скуштувати гарячого кулішу, випити чаю та кави. Також в якості подарунка від мецената Андрія Біби було накрито солодкий стіл.

Важливим у подібних заходах є те, що вони зігріті любов’ю небайдужих людей, щирою вірою та надією на Господню милість. Сподіваємось на те, що щороку матимемо можливість зустрічати Христа у яслах своїх сердець, та приносити Йому в дар наші молитви та добрі справи.