Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

ЛУЦЬК. Архієпископ Нафанаїл з нагоди 230-ї річниці храму відвідав громаду села Хотешів


22 листопада, у неділю 24-ту після П’ятидесятниці, архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл відвідав з архіпастирським візитом Архангело-Михайлівську парафію села Хотешів Камінь-Каширського району, яка відзначає 230-ту річницю освячення храму.

Владиці співслужили благочинний Михнівської округи протоієрей Володимир Новосад, завідуючий канцелярією єпархії архімандрит Паїсій (Хомич), настоятель храму протоієрей Стефан Северенюк та клірики єпархії.

На Малому вході керуючий єпархією, з благословіння Предстоятеля УПЦ, нагородив настоятеля храму правом служіння Божественної Літургії з відкритими Царськими Воротами до молитви “Отче Наш”. Клірик храму священник Василь Романович був нагороджений правом носіння палиці.

Окрасою богослужіння був спів місцевого церковного хору.

Після закінчення богослужіння архіпастир звернувся до вірних із словом проповіді.
“Прослухавши сьогоднішню Євангельську розповідь, ми стаємо свідками того, як Господь по вірі людей творить чудеса. Зрозуміло, що Христос це робить для вищих цілей, для спасіння людських душ. У вищому розумінні події з кровоточивою ми повинні знати те, що хвора жінка – це грішна душа, яка повіривши в Господа має можливість спастись.

Ми, дорогі браття і сестри, дуже часто порабощаємся суєтними земними проблемами і при цьому звертаємося до Господа зі своїми проханнями подібно кровоточивій та Іаіру. А чи вистачає у нас віри, щоб бути достойними таких великих чудес?” – сказав владика.

Архіпастир також привітав отця-настоятеля та парафіян Свято-Михайлівського храму з ювілеєм та з високими церковними нагородами, подякував їм за їх міцну віру.

Своєю чергою, настоятель протоієрей Стефан подякував архієпископу Нафанаїлу,отцю благочинному і священикам за те, що вони разом із вірними Свято-Михайлівського храму села Хотешів поєднались у молитві, так як і належить православним християнам у дні недільні та роки ювілейні.