Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

БОРИСПІЛЬ. Відійшов до Господа клірик єпархії протоієрей Олексій Борисенко


28 листопада на 59 році життя після тяжкої хвороби відійшов до Господа клірик Баришівського благочиння, настоятель храму на честь Вознесіння Господнього с. Лук’янівка, протоієрей Олексій Борисенко.
Батюшка народився 21 березня 1961 року в м.Київ, після здобуття вищої педагогічної освіти в Київському педагогічному університеті ім.Горького (нині ім.Драгоманова) тривалий час працював за своїм фахом в одній із київських шкіл. Після навернення до Бога стає парафіянином Володимирського собору, а згодом приймає рішення прийняти сан священника. У 1995 році рукополагається у священника і служить у парафіях Київської єпархії. Останні 10 років отець Олексій добросовісно виконував служіння в селі Лук’янівка Баришівського району.

Священноначалля та духовенство Бориспільської єпархії висловлюють свої співчуття духовним чадам та близьким спочилого. Віримо, що милосердний Господь протоієрея Олексія «в оселях праведних вселить, на лоні Авраамовому упокоїть, і до праведних причислить». Вічна йому пам’ять!