Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

КИЇВ. 249 абітурієнтів зараховано на навчання до Київської духовної академії і семінарії

8 серпня 2020 року під головуванням ректора Київської духовної академії й семінарії професора єпископа Білогородського Сильвестра відбулось засідання Вченої ради, на якому були підбиті підсумки вступної кампанії до Київських духовних шкіл та оголошені результати захистів бакалаврських, магістерських і дипломних робіт вихованців і студентів КДАіС денного і заочного відділень.  

Під час засідання владика ректор повідомив, що за результатами вступних іспитів 20 абітурієнтів зараховані на денне відділення Київської духовної академії (магістратура) і 62 — до Київської духовної семінарії (58 абітурієнтів у 1-й клас і 4 — у 2-й клас, у зв’язку із закінченням духовних училищ). На заочне відділення Київської духовної академії (магістратура) зараховано 69 абітурієнтів, а семінарії — 98.

Далі зі звітами щодо захисту випускних кваліфікаційних робіт, які відбулись 29 липня, 31 липня та 6 серпня, виступили голови Атестаційних комісій: професор єпископ Білогородський Сильвестр, професор Володимир Вікторович Бурега та доцент Олег Оттович Надь.

Вчений секретар доцент протоієрей Василій Яковчук оголосив про наступне засідання Вченої ради КДА, яке відбудеться 31 серпня 2020 року.

Наприкінці засідання були затверджені теми наукових робіт.

Після засідання на площі перед адміністративним корпусом Академії в.о. старшого помічника проректора з виховної роботи архімандрит Володимир (Ціпіньо) оголосив абітурієнтам результати вступних іспитів.