Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

КИЇВ. Понад 70 дітей з сімей, які потребують допомоги, отримали «рюкзачки милосердя» та помолилися перед навчанням в Києво-Печерській Лаврі


Благодійна акція «Рюкзачок милосердя», Місія «Синодальний відділ УПЦ з соціально-гуманітарних питань»

29 серпня, у післясвято Успіння Пресвятої Богородиці, відбулась щорічна благодійна акція «Рюкзачок Милосердя», організована Місією «Синодальний відділ УПЦ з соціально-гуманітарних питань» з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія. Молебень перед навчальним роком для дітей та їх батьків звершив ректор КДАіС єпископ Білогородський Сильвестр перед академічним храмом Різдва Пресвятої Богородиці в Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі.
Перед початком святкового молебню ректор Київських духовних шкіл звернувся до присутніх дітей.

«Навчання завжди вимагає багато сил, багато напруги, багато ресурсів. Сьогодні з благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія Предстоятеля УПЦ вам, дорогі діти, будуть вручені подарунки, корисні для вашого навчання. Нехай Господь допомагає у вашому навчанні! — сказав єпископ Сильвестр. — Завжди пам’ятайте, що скільки ви вкладете праці, сил у ваше шкільне навчання, стільки ви зможете отримати в майбутньому, коли станете дорослими людьми».

Після чого єпископ Білогородський Сильвестр у співслужінні голови Місії «Синодальний відділ УПЦ з соціально-гуманітарних питань» протоієрея Сергія Екшияна звершив молебень та окропив святою водою присутніх. Владика Сильвестр вручив дітям рюкзаки з необхідним шкільним обладнанням.

Мета акції, яку щороку проводить Синодальний відділ УПЦ з соціально-гуманітарних питань, — надати допомогу малозабезпеченим, багатодітним, нужденним родинам, сім’ям переселенців та разом зібрати дітей до школи.

«В цьому році до нас звернулося понад 30 сімей, у яких виховується більше як 70 дітей. Це сім’ї багатодітні, переселенців, родини, де є дітки з інвалідністю — розповів протоієрей Сергій Екшиян у коментарі Інформаційно-просвітницькому відділу УПЦ. — Найбільш бюджетний набір школяра на сьогодні коштує близько 1000 гривень. Для багатьох родин, особливо багатодітних, зібрати дитину в школу самотужки досить важко».

Голова Місії також повідомив, що наступного тижня ще 20 дітей отримують допомогу від Української Православної Церкви.

«В нас є ще звернення від організації багатодітних сімей “Діана”. Вони просять допомогти дітям, які йдуть в початкові класи — близько 20 школярів», — зазначив священнослужитель.