Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

БОРИСПІЛЬ. Новоутворена парафія села Погреби на честь преподобного Лаврентія Чернігівського відмітила своє перше престольне свято


22 серпня в день пам’яті преподобного Лаврентія Чернігівського новоутворена парафія на честь святого Лаврентія в селі Погреби Броварського району відмітила своє перше престольне свято.
Святкову літургію у пристосованому під храм приміщенні очолив благочинний Першого Броварського благочиння протоієрей Олександр Левчук у співслужінні настоятеля протоієрея Олексія Носенка та духовенства благочиння.

Після Божественної літургії був звершений молебень до святого, по завершенні якого усі присутні розділили святкову трапезу.

ДОВІДКА. Парафія на честь преподобного Лаврентія Чернігівського була утворена по благословенню митрополита Бориспільського і Броварського Антонія після того, як місцеві нецерковні активісти незаконно відібрали Свято-Успенський храм у православної громади у 2019 році.

Не дивлячись на випробування, православна громада, яка була позбавлена можливості молитися у своєму храмі, не розпалася, але продовжує жити парафіяльним життям. У тимчасовому храмі регулярно звершуються уставні богослужіння, церковні таїнства, звучить проповідь Слова Божого.