Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

КИЇВ. Об’єднання інвалідів просить допомогти купити Великодні подарунки для 1500 підопічних (реквізити)

Об’єднання інвалідів, що діє в с. Горбачівка на Київщині, звертається з проханням про допомогу в проведенні благодійної акції до Великодня, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Об’єднання інвалідів вже традиційно з допомогою вірян УПЦ та всіх небайдужих людей влаштовує свято для своїх підопічних, яких на обліку в організації майже півтори тисячі.

«Сьогодні в нашій країні нелегкі часи, всім складно, але найскладніше людям з інвалідністю, таких людей на обліку нашого об’єднання інвалідів 1563 особи і 116 дітей інвалідів дитинства. Ми готуємо індивідуальні подарунки, щоб хоча б трохи підтримати і порадувати наших підопічних, яким потрібна постійна допомога і увага», — розповіла керівник об’єднання Хоменко Наталія Георгіївна.

Вона зазначила, що їх Об’єднання, що діє в с. Горбачівка на Київщині,прийме будь-яку допомогу: продукти, памперси, гроші, миючі та гігієнічні засоби, постільну білизну, серветки, солодощі тощо.

«Всім бажаємо доброго здоров’я і Божого Благословіння! Висловлюємо свою вдячність за розуміння!», — сказала Наталія Георгівна.

Адреса організації: с. Горбачівка (відділення зв’язку Вознесенське), вул. Польова, 16, Згурівського району, Київської області, поштовий індекс: 07652. Керівник — Хоменко Наталія Георгіївна.

Реквізити для допомоги: карта ПриватБанку: 4149 4996 4252 9216 (отримувач: Хоменко Наталія Георгіївна). Телефон: (099)233-11-22.