Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

КИЇВ. Молодь УПЦ збирає допомогу постраждалим від пожежі в Житомирській області (+реквізити)

Волонтерський рух «Молодість небайдужа» Синодального відділу УПЦ у справах молоді, що діє при Київському Свято-Троїцькому Іонинському монастирі УПЦ, збирає допомогу постраждалим від пожежі в Житомирській області. Погорільці з декількох сіл Житомирщини, де з 16 квітня 2020 року тривають пожежі, потребують продуктів, одягу, ліків та інших необхідних для них речей. Про це повідомляється на сторінці руху у Facebook.

«Дорогі друзі, багато хто чув, що в Житомирській області згоріло кілька сіл. Людям потрібна допомога! Наші волонтери виїжджають на місце орієнтовно післязавтра (22 квітня, – Ред.). Зараз збираємо посилку. Що потрібно? Садовий інструментарій (лопати, граблі, вила і т.д.), електропили, насіння для посадки, дитяче ліжечко, памперси, постільна білизна (для ліжечка і доросле), спідня білизна, теплі речі. Все не обов’язково нове, але в хорошому стані. Їжа (крупи, борошно, цукор, чай, масло, консерви і т.п.). Найпростіші ліки: цитрамон, йод, зеленка, бинт, вата, марля, парацетамол, шприци, активоване вугілля і т.д.)», – йдеться в повідомленні.

Допомогу можна передати особисто до від’їзду волонтерів за адресою: вул. Академіка Вільямса 3/7 або надіслати поштою (відділення «Нової пошти» №346).

Фінансову допомогу можна перераховувати на карту 4149 4393 1473 6814 (Погребняк Катерина).

Контактні телефони: 063-960-03-03 (вайбер), 050-233-47-18.