Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

САРНИ. Відбулась зустріч митрополита Анатолія з новопризначеним гловою РДА


Відповідно до Розпорядження Президента України В.Зеленського за №520/2019-рп, головою Сарненської районної державної адміністрації на Поліський край був призначений Олександр Сергійович Кохан.
Згідно спільної домовленості, керуючий єпархією митрополит Поліський і Сарненський Анатолій наніс візит поваги до новопризначеного голови Сарненської РДА О.С.Кохана. На зустрічі був присутній голова Сарненської райради Р.П.Серпенінов. Під час зустрічі Владика розповів про здобутки духовенства та мирян Сарненської єпархії щодо будівництва нових храмів та монастирів Української Православної Церкви. Митрополит Анатолій звернув увагу, що поліщуки, як і духовенство, виявили бажання лишитися в лоні Української Православної Церкви, на що мають конституційне право. Владика завірив, що віряни УПЦ являються законослухняними громадянами своєї держави, поважають Президента та владу на місцях і просять, щоби влада, згідно до чинного законодавства, надавала можливість вірянам УПЦ сповідувати православну віру згідно свого бажання та спадщини своїх дідів і прадідів.

Голова Сарненської РДА О.С.Кохан запевнив Митрополита Анатолія, що всі дії, які будуть відбуватись в духовній сфері, на теренах Сарненщини, будуть діяти відповідно Конституції та Законів України. Віряни УПЦ мають право на своє віросповідування та захист.

Митрополит Анатолій подякував голові Сарненської РДА О.С.Кохану і голові Сарненської райради Р.П.Серпенінову за повагу, доброзичливість, сприятливий діалог та порядність у взаємовідносинах. Владика Анатолій, користуючись нагодою, привітав голів з Різдвом Христовим та святим Богоявленням, побажавши миру для народу України, здобутків для держави, людяності, доброти та любові між громадянами України.

Зустріч відбулась в доброзичливій, дипломатичній та довірливій атмосфері.