Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

ЖИТОМИР. У філармонії пройшов урочистий благодійний різдвяний вечір колядок


11 січня, о 18:00 годині вечора в Житомирській обласній філармонії відбувся святковий різдвяний благодійний вечір колядок та вінчування. Мета заходу – збереження та розвиток Різдвяних традицій і надання допомоги обездоленим дітям та потребуючим.
Захід відбувся з благословіння Високопреосвященнішого Никодима, митрополита Житомирського і Новоград-Волинського за спільної ініціативи Житомирської єпархії та Житомирської громадської організації «Все робимо самі», під керівництвом Богдана Купчинського.

У святі взяли участь: духовий оркестр, Поліський державний академічний ансамбль пісні і танцю «Льонок», відомі українські виконавці Лена Дарк, Світлана Ніконорова та оперна діва Олена Грибенюк. Виступили також архієрейський хор Свято-Хрестовоздвиженського кафедрального собору, архієрейський хор Свято-Успенського архієрейського собору та хор Свято-Анастасіївського жіночого монастиря. Свої виступи представили різні колективи під керівництвом Богдана Купчинського. Особливо трепетно продемонстрували колядки хор глухонімих.

Наприкінці концерту було оголошено благодійний збір коштів для потребуючих та дітей. Важливо зазначити, що зал філармонії був надзвичайно переповнений, навіть не усім вистачало місця.

Митрополит Никодим подякував глядачам за присутність, організаторам і учасникам за подаровану радіснй різдвяну атмосферу та емоції, побажав усім миру і спокою, любові та поваги один до одного, закликав завжди долучатись до справ добра і милосердя. Також Владика роздав подарунки дітям.

Прес-служба Житомирської єпархії.