Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

КИЇВ. Вийшли з друку «Вказівки до богослужінь» та офіційний богослужбовий календар УПЦ на 2020 рік

За благословенням Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія Синодальний інформаційно-просвітницький відділ УПЦ видав офіційний богослужбовий календар Української Православної Церкви та «Вказівки до богослужінь» на 2020 рік, що містять відомості про свята, пам’ять святих, фото та довідкову інформацію.

Календарі Української Православної Церкви, друкуються українською та російською мовами. До друку календарі підготовлено СІПВ УПЦ та Календарною комісією УПЦ.

«Вказівки до богослужінь» є офіційним виданням УПЦ та описують детальний порядок звершення богослужінь на кожен день церковного року. При складанні даного видання особлива увага приділяється приписам Типікону та відзначенню днів пам’яті особливо шанованих святих Української Православної Церкви.

В додатку надруковано службу преподобному Іоні Київському.

Офіційний богослужбовий календар Української Православної Церкви (настільний) включає: місяцеслов, вказівки щоденних євангельських і апостольських читань, деякі богослужбові вказівки, перелік чудотворних ікон Божої Матері, оновлена довідкова та контактна інформація про Українську Православну Церкву (синодальні відділи, дані про єпархії, кафедральні собори, монастирі, духовні навчальні заклади, церковні ЗМІ, фотографії єпископату Української Православної Церкви).

На сторінках календаря поданий перелік чоловічих і жіночих імен святих Православної Церкви, а також вказані основні ювілейні дати церковних подій і свят, що відзначатимуться у 2020 році.

У виданні також представлений фотолітопис служіння Предстоятеля – Блаженнішого Онуфрія, Митрополита Київського і всієї України.

Офіційний церковний календар Української Православної Церкви регламентує випадки суміщення і перенесення церковних свят відповідно до рішення Календарної комісії УПЦ, затвердженої Предстоятелем.

Окрім того, видано календарі:

  • Настінний (плакат) містить місяцеслов та вказівки щодо богослужбових читань, а також напутнє слово Блаженнішого Митрополита Онуфрія;

  • Настінний (перекидний), окрім відомостей про свята та пам’ять святих, містить фото архіпастирського служіння Предстоятеля УПЦ з повчальними цитатами;

  • Кишеньковий містить докладний місяцеслов із вказівками щодо богослужбових читань та трапез. Виготовлений у малому, зручному для повсякденного використання форматі.