Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

ВОЗНЕСЕНСЬК. Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній взяв участь у торжествах на честь 7-ої річниці утворення єпархії


4 вересня, з нагоди 7-ої річниці утворення Вознесенської єпархії та архієрейської хіротонії керуючого Вознесенською єпархією — архієпископа Вознесенського і Первомайського Олексія, у храмі Христа Спасителя м. Южноукраїнськ Миколаївської області Вознесенської єпархії була звершена святкова Божественна літургія. На запрошення архієпископа Вознесенського і Первомайського Олексія та з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія богослужіння у співслужінні архієреїв Української Православної Церкви очолив керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній.

За Літургією були піднесені особливі молитви за мир в Україні та єдність Святого Православ’я.

Наприкінці богослужіння митрополит Антоній привітав керуючого єпархією з річницею утворення єпархії та архієрейською хіротонією і подарував йому пам’ятну панагію. Наостанок керуючий справами УПЦ побажав Божої допомоги архіпастирю, духовенству і вірянам Вознесенської єпархії.