Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

РІВНЕ. Онкохворого священника разом з родиною прихильники «ПЦУ» виганяють з будинку (+відео)

У селі П’ятигори прихильники ПЦУ дали місяць настоятелю захопленого храму на те, щоб разом з родиною виселитися з будинку, де він прожив 27 років.

9 серпня настоятель Різдва-Богородичної церкви села П’ятигори Здолбунівського району Рівненської області отримав повідомлення рекомендованим листом про необхідність виїхати з церковного будинку, захопленого «ПЦУ» храму, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на «Рівне. Голос Церкви».

Лист надіслав колишній ініціатор церковного конфлікту, а тепер голова парафіяльної ради «ПЦУ» Ігор Щебет, назвавши його повідомленням-пропозицією. У ньому прихильник «ПЦУ» пропонує священнослужителю звільнити церковний будинок протягом одного місяця.

«Пропонуємо вам звільнити вказаний будинок разом родиною протягом одного місяця, тому що цей будинок потрібен для проживання священника нашої громади», – йдеться в листі.

Крім того, в документі зазначено, що власниками будинку з надвірними будівлями за адресою: село П’ятигори, вулиця Центральна, 48 є релігійна громада «ПЦУ».

Парафіяни вважають, що виготовлення документів на приватизацію відбулося в обхід закону.

«Два тижні тому до нас у двір вже приводили представників БТІ, але я не дозволив їм зробити виміри, тому що відкрито кримінальне провадження і незабаром буде суд, – коментує ієрей Віктор Довбенюк, священник Різдва-Богородичної парафії села П’ятигори. – Тому я не розумію, на яких підставах будинок може належати іншій громаді».