Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

ТЕРНОПІЛЬ. Паломники із Польскої Православної Церкви відвідали кафедральний собор свв.мцц. Віри, Надії, Любові та Софії

По благословінню Блаженнійшого Савви, митрополита Варшавського і всієї Польщі група паломників із Подляского воеводства разом зі своїми священиками відвідали Почаївську Лавру, а також і кафедральний собор свв.мцц. Віри, Надії, Любові та Софії м. Тернополя Тернопільської єпархії Української Православної Церкви. В соборі паломників зустрічав секретар єпархії – протоієрей Стефан Балан. Після поклоніння святиням храму гості мали можливість поспілкуватись з Високопреосвященнійшим Сергієм, митрополитом Тернопільським і Кременецьким, щоб від імені всіх православних Польської Православної Церкви засвідчити підтримку пастві Тернопільськії єпархії, а в її лиці і всій канонічній Українській Православній Церкви на чолі з її предстоятелем – Блаженнійшим Онуфрієм, митрополитом Київським і всієї України.

Під час зустрічі від імені гостей священники подарували митрополиту Сергію ікону новопрославленного святого – Священномученик Гео́ргія Степанюка, пресвітера,  який постраждав під час безбожного режиму, і є земляком паломників, які прибули до Тернополя.

В знак вдячності за підтримку митрополит Сергій подякував дорогим гостям за молитви, підтримку православних Польскої Церкви і призвав Боже благословіння і покров Пресвятої Богородиці на паломників.