Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

РІВНЕ. У місті звершили Хресний хід приурочений дню пам’яті святого рівноапостольного князя Володимира та Хрещення Київської Русі


28 липня, у неділю, день Хрещення Київської Русі та пам’ять рівноапостольного великого князя Володимира з благословення Варфоломія, митрополита Рівненського і Острозького було звершено святковий Хресний хід.
Хресний хід було приурочено дню пам’яті святого рівноапостольного князя Володимира та річниці Хрещення Київської Русі.

Молитву очолив благочинний церков Рівненського Центрального благочиння протоієрей Михаїл Жаровський. вікарій Рівненської єпархії. Благочинному співслужили благочинний Рівненського Північного благочиння архімандрит Василій (Ващик), благочинний Рівненського Південного благочиння протоієрей Валерій Капітанюк та прибулі священики.

Хресна хода розпочалася у храмі святої блаженної Ксенії Петербурзької, парафії Всіх Волинських Святих та пройшла вулицями міста до храму святителя Миколая.

Велика кількість рівнян взяла участь у молитовній Хресній ході. Віряни разом зі своїми пастирями молилися до Господа, Його Пречистої Матері та святого рівноапостольного князя Володимира, щоб Господь зберіг Святу Православну Церкву, нашу багатостраждальну державу та рідне місто.