Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

КИЇВ. Архієпископ Боярський Феодосій відвідав посольство Сполучених Штатів Америки

5 липня 2019 року з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія та на запрошення Тимчасового повіреного у справах Сполучених Штатів Америки в Україні Вільяма Б. Тейлора вікарій Київської Митрополії архієпископ Боярський Феодосій взяв участь у святковому прийомі, організованому посольством США в Україні з нагоди Дня незалежності США.

День незалежності США (англ. Independence Day) — день підписання Декларації незалежності Північноамериканських Сполучених Штатів у 1776 році, яка проголошує незалежність США від Королівства Великобританії та святкується 4 липня. День незалежності вважається днем народження Сполучених Штатів як вільної і незалежної країни. Більшість американців називають це свято просто за його датою — «Четверте липня». Свято супроводжується феєрверками, парадами, карнавалами, ярмарками, пікніками, концертами, бейсбольними матчами, сімейними зустрічами, зверненнями політиків до народу і церемоніями, а також іншими громадськими структурами і приватними заходами, традиційними для Сполучених Штатів.

Святковий прийом посольства США в Києві відвідали державні службовці, дипломати, релігійні представники, діячі науки і культури.

Від імені Предстоятеля Української Православної Церкви архієпископ Феодосій передав пану Тейлору та членам дипломатичного корпусу вітання, поздоровлення зі святом і добрі побажання.