Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

ЛУЦЬК. У Камені-Каширському освятили місце під будівництво нового храму


17 червня, в День Святого Духа, з благословення єпископа Волинського і Луцького Нафанаїла, на церковному подвір’ї знищеного вогнем пожежі храму святого пророка Божого Іллі, було звершено Чин закладки нового храму, котрий звершив благочинний, протоієрей Стефан Михалюк, якому співслужили настоятель храму Святих апостолів Петра і Павла села Підцир’я, протоієрей Сергій та клірик місцевої Свято-Іллінської парафії, протоієрей Владислав.

Разом з освяченим каменем в основу храму була покладена пам’ятна капсула, в котрій зберігається надпис про те, що “У цей день в Ім’я Отця і Сина, і Святого Духа був заснований новий храм в честь і пам’ять святого пророка Іллі при Предстоятелі Української Православної Церкви, Блаженнішому Онуфрії митрополиті Київському і всієї України, при святительстві Преосвященного Нафанаїла, єпископа Волинського і Луцького, при служінні настоятеля протоієрея Стефана та клірика протоієрея Владислава”.

4 роки минуло відтоді, як відбулося займання Свято-Іллінського храму. За цей період православній громаді довелося змінити 4 тимчасових місця звершення богослужінь.

Без ропоту, в молитві, при величезному терпінні, парафіяни разом зі своїми священниками займалися посиленою працею, що була спрямована на отримання від державних органів необхідних дозволів і документів для будівництва нового храму на древньому церковному подвір’ї та закупівлі будівельних матеріалів.

Настоятель парафії протоієрей Стефан в завершенні цього особливого богослужіння вкотре просив прощення у всіх присутніх за те, що в часі його служіння вогнем пожежі був знищений древній храм і висловив сподівання на те, що з Божою допомогою, при підтримці небайдужих парафіян у скорому часі буде побудований новий Дім Божий, де не одне покоління жителів Каменя-Каширського, молитовно прославлятиме Милосердного Господа.