Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

КОРМА. (БІЛОРУСЬ). Мтрополит Никодим взяв участь у святкуванні памяті праведного Іоанна Корм’янського


31 травня, у п’ятницю седмиці п’ятої після Пасхи, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим відвідав Білорусію. На запрошення архієпископа Гомельського і Жлобинського Стефана Владика взяв участь у торжествах в честь святого праведного Іоанна Корм’янського в м. Корма, у жіночому монастирі однойменного угодника Небесного.
Святий праведний Іоанн Корм’янський, рівно 20 років тому був зарахований до лику місцевошанованих святих Білоруської Православної Церкви, а в ході роботи Архієрейського Собору 2017р., розглянувши матеріали було прийнято рішення про загальноцерковне прославлення праведного Іоанна Корм’янського.

Урочисту Божественну літургію під відкритим небом очолив митрополит Мінський і Заславський Павел. Окрім архієреїв на свято зібралось доволі багато духовенства, насельниць обителі, а також сотні мирян та паломників.

Під час літургії митрополит Павел разом із присутніми на богослужінні підніс особливу молитву за мир в Україні. У часі звершення Євхаристії віряни мали змогу молитись перед чесними мощами святого Іоанна.

Закінчились торжества вітаннями від Преосвященних архієреїв.

Прес-служба Житомирської єпархії