Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

ЛУЦЬК. Свято-Миколаївська релігійна громада УПЦ села Скобелка відмовилась змінювати конфесійну підлеглість


20 січня, у день пам’яті Собору Іоанна Предтечі, в Свято-Миколаївському храмі Української Православної Церкви села Скобелка було звершено соборне Богослужіння, яке очолив секретар Волинської єпархії протоієрей Миколай Бондарук. Отцю Миколаю співслужив настоятель храму священик Назарій Філіпович та гості у священному сані.

Під час Літургії було піднесено молитви за мир в Україні та єдність Православної Церкви.

Наприкінці відправи отець-секретар звернувся до усіх присутніх зі словом проповіді, в якому наголосив на початку проповідницької діяльності святого Іоанна Предтечі. Отець Миколай зауважив, що вся проповідь пророка була побудована на покаянні.

Разом з тим, під кінець Богослужіння, на територію храму почали сходитись прихильники ПЦУ (УПЦ КП), які планували провести цього дня збори про зміну юрисдикційної підлеглості. До них долучився місцевий декан УПЦ КП – Андрій Сидор та інші представники Київського патріархату. Варто зауважити, що активісти не брали участі у Божественній літургії, проте заявляли про своє право впливати на подальшу долю релігійної громади.

Після тривалих суперечок на церковному подвір’ї, Свято-Миколаївська релігійна громада УПЦ села Скобелка разом з настоятелем вчергове засвідчила своє бажання залишитись у підпорядкуванні канонічної Української Православної Церкви.

Настоятель і віруючі звертаються до усіх про молитви, оскільки побоюються захоплення їхнього храму прихильниками ПЦУ (УПЦ КП).