Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

ЖИТОМИР. Святковий вечір колядок відбувся у кафедральному соборі


7 січня, у перший день Різдва Господа нашого Ісуса Христа у Спасо-Преображенському кафедральному соборі відбулась святкова Вечірня за участі духовенства міста житомира та правлячого архієрея митрополита Никодима.

Відразу по закінченні богослужіння секретар єпархії архімандрит Олексій (Овсянніков) зачитав присутнім різдвяне послання Владики Никодима.

Після цього у соборі відбувся святковий і урочистий вечір колядок та вінчувань, в якому взяли участь різноманітні колективи та хори майже усіх храмів обласного центру. Відкрив вечір колядок хор духовенства Житомирської єпархії. Загалом присутні у соборі віряни мали змогу почути кілька десятків колядок, серед яких древні та сучасні.

Найгарнішими були звичайно виступи найменших діточок, які не тільки колядками, але щирими посмішками вразили присутніх.

Традиційно під час виступів хорів до Владики митрополита підходили дітки та розповідали різдвяні вірші, а ще колядували, за що отримували дарунки. Насамкінець архіпастир подякував присутнім у соборі за увагу, церковним хорам за активну участь у святі, діточкам за милі виступи та колядки. Також митрополит разом із усіма заспівав колядку та роздав солодощі.