Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

САРНИ. Митрополит Анатолій відвідав найвіддаленіше село Полісся

9 грудня, в Неділю 28-му після П’ятидесятниці, у Свято-Василівському храмі села Карасин Сарненського району Полісся відбулась Божественна Літургія архієрейським чином.
Необхідно зазначити, що село знаходиться у віддаленішій лісовій місцевості. Як засвідчують старожили, навіть у роки Великої Вітчизняної Війни німецькі солдати не зайшли в село, через те, що воно розташоване було у гущі лісу, та навіть і нині тяжко добиратися до села та його жителів.
Митрополит Поліський Анатолій на прохання жителів села зареєстрував Статут парафії на честь святителя Василія Великого та у 2009 році освятив красивий новозбудований храм.
Богослужіння очолив керуючий єпархією Анатолій, митрополит Поліський і Сарненський. Владиці співслужили: секретар Сарненського єпархіального управління – архімандрит Феофан (Федюкевич), протоієрей Іоанн Кибалюк – настоятель Свято-Василівського Храму села Карасин, Сарненського району.
За богослужінням, після Євангельського читання, секретар Сарненського єпархіального управління – архімандрит Феофан (Федюкевич) звернувся до вірних УПЦ зі словом проповіді на євангельську тему про зцілення хворої жінки.
По завершенні богослужіння владика Анатолій подякував парафіянам за збудований гарний Храм та закликав усіх до єдності у молитві, яка так необхідна для спасіння душі. Владика звернув увагу на те, що молитва очищає людську душу, молитва цілить її, молитва – це дорога до неба, де душа отримує свою вічність в Бозі. Також, Митрополит Поліський Анатолій подякував настоятелю Храму – протоієрею Іоанну Кибалюку за труди у ввіреній йому парафії.
За богослужінням молився голова Клесівської ОТГ В.Ф. Гриник.