Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКИЙ. Митрополит Володимир молитовно відзначив 50-річчя


26 листопада митрополит Володимир -Волинський і Ковельський Володимир молитовно відзначив свій 50-літній ювілей Божественною літургією в Успенському кафедральному соборі м. Володимир -Волинського.
Після Літургії був відслужений подячний молебень.
По завершенні богослужіння Архіпастир приймав вітання від пастви.

Митрополит Володимир-Волинський і Ковельський Володимир народився 26 листопада 1968 року в селі Невір Любешівського району Волинської області в сім’ї православних селян.

1984 року закінчив сільську восьмирічну школу і вступив до Пінського сільськогосподарського технікуму, по закінченні якого в 1988 році був призваний в армію.

1990 року вступив до Волинської духовної семінарії.

1992 року Преосвященнішим Варфоломієм, єпископом Луцьким і Волинським, пострижений у чернецтво з іменем на честь священномученика Володимира (Богоявленського), митрополита Київського і Галицького. Того ж року висвячений у сан диякона. Ніс послух в Свято-Успенському Зимненському жіночому монастирі.

1994 року вступив до Варшавської духовної академії, тоді ж у стінах Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври був висвячений Блаженнішим Митрополитом Київським і всієї України Володимиром у сан священика. З 1994 року ніс послух викладача та вихователя Варшавської православної духовної семінарії.

1999 року возведений у сан ігумена.

2000 року нагороджений хрестом з прикрасами.

2003 року Блаженнішим Митрополитом Володимиром возведений у сан архімандрита та призначений намісником Спасо-Преображенського Новгород-Сіверського чоловічого монастиря Чернігівської єпархії.

Архієрейська хіротонія владики відбулася 11 червня 2007 року в Успенському соборі Києво-Печерської Лаври.

28 серпня 2014 року возведений у сан архієпископа.

28 липня 2017 року возведений у сан митрополита.