Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

БОРИСПІЛЬ. Єпархія відзначила 12-ту річницю єпископської хіротонії правлячого архієрея та своє п’ятиріччя


26 листопада, в день пам’яті святителя Іоанна Златоустого та 12-тої річниці архієрейської хіротонії Керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну літургію у Покровському кафедральному Соборі міста Бориспіль.
Його Високопреосвященству співслужили: секретар Бориспільської єпархії архімандрит Діонісій (Пилипчук), благочинні, керівники єпархіальний відділів та духовенство Бориспільської єпархії.
На Малому вході за заслуги перед Церквою митрополит Антоній вручив богослужбові нагороди клірикам єпархії: правом носіння другого хреста із прикрасами нагородив секретаря Бориспільської єпархії архімандрита Діонісія (Пилипчука), настоятеля кафедрального собору м.Бориспіль протоієрея Олександра Бондара, благочинного Баришівського благочиння протоієрея Любомира Біляка, благочинного Березанського благочиння архімандрита Назарія (Омеляненка), благочинного Яготинського благочиння протоієрея Рустіка Романія; також клірика кафедрального собору м.Бориспіль протоієрея Ігора Івануса владика нагородив церковним орденом, клірика кафедрального собору м.Бориспіль протоієрея Віктора Клапцуняка — правом служіння з відкритими Царськими вратами до Херувимської пісні; також владика митрополит нагородив керівника єпархіального відділу «Церква і культура» протоієрея Олександра Клименка правом служіння у митрі, керівника єпархіального юридичного відділу ієрея Олексія Носенка митрополит удостоїв сану протоієрея, а керівників молодіжного і сімейного відділу єпархії протоієрея Іоанна Омельчука та ієрея Максима Молоткова удостоїв права носіння хреста із прикрасами. Також диякона кафедрального собору м.Бориспіль отця Сергія Розмана митрополит нагородив подвійним орарем.

Наприкінці євхаристичного канону митрополит Антоній рукоположив у сан диякона Коляду Бориса Івановича.

Після Божественної літургії владика звернувся до вірян зі словом проповіді у якому розповів про служіння святителя Іоанна Златоустого, сучасний стан у Церкві Христовій і місце в ній священиків та мирян. Також Високопреосвященніший владика привітав усіх із 5-ю річницею утворення Бориспільської єпархії. У свою чергу секретар єпархії архімандрит Діонісій подякував владиці за віддане служіння Богу і пастві та привітав владику із 12-річчям Архієрейської хіротонії.