Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

МУКАЧЕВО. На Закарпатті проходять щорічні військові збори капеланів УПЦ


16-18 жовтня, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, на території Мукачівської єпархії на базі військової частини Т0300, що в м.Чоп, проходять щорічні збори військових священнослужителів УПЦ.

У рамках відкриття зборів 16 жовтня відбулася зустріч голови Синодального відділу із взаємодії зі Збройними силами та іншими військовими формуваннями України, митрополита Білоцерківського і Богуславського Августина з керуючим Мукачівською єпархією митрополитом Мукачівським і Ужгородським Феодором.
Після завершення зустрічі для гостей та військовослужбовців частини було проведено урочистий духовний концерт, за участі Заслуженого академічного Закарпатського народного хору та хору священиків єпархії.

17 жовтня, як передає прес-служба Мукачівської єпархії, в Успенському храмі м. Чоп митрополит Августин, у співслужінні митрополита Феодора та священнослужителів-капеланів, звершив Божестенну літургію. За богослужінням була піднесена сугуба молитва за мир на Українській землі.

Також архіпастирі звершили заупокійну панихиду за першим настоятелем храму протоієреєм Михайлом Бобик, який за час свого служіння побудував 5 храмів в Мукачівській єпархії.

Після соборної молитви розпочалася військова конференція «Військове духовенство УПЦ у системі штатного військового капеланства (духовенства) України: виклики сьогодення та перспективи розвитку».

Зібрання традиційно розпочалось із молитви, після чого було зачитано привітання учасникам зборів від Предстоятеля УПЦ.

Військова конференція триватиме до 18 жовтня.