Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

САРНИ. Митрополит Анатолій: Хворі потребують зцілення та заступництва святих

За благословінням керуючого єпархією Митрополита Сарненського і Поліського Анаталоія, секретар єпархіального управління архімандрит Феофан (Федюкевич) разом із духовенством єпархії звершив освячення каплички на честь святого великомученика і цілителя Пантелеімона, побудованої на території КП «Сарненська центральна районна лікарня».

Отцю секретарю співслужили клірики єпархії: архімандрит Іакінф (Дульський), протоієрей Володимир Басистий, священик Богдан Русін та диякон Максим Гузенко.

Необхідно зазначити, що багато хворих з усієї округи району проходять лікування у районній лікарні. Всі вони потребують заступництва Богоматері та святих, тому зі згоди медперсоналу та головного лікаря КП «Сарненська ЦРЛ» Василя Петровича Іванюка була побудована каплиця.

У слові проповіді секретар єпархіального управління архімандрит Феофан (Федюкевич) передав подяку від керуючого єпархією, Високопреосвященнішого Анатолія, Митрополита Сарненського і Поліського головному лікарю та медперсоналу за сприяння побудові каплиці, зокрема, процитував слова Митрополита Анатолія: «Хворі люди потребують лікаря, але не всі лікарі спроможні цілити людей. Є воля Божа над кожною людиною і лікарем. Якщо лікар і хворий звертаються за поміччю до Бога та заступництва святих, то поміч Божа приходить скоріше і сприяє цільбі хворої людини.

Віримо, що по молитвам святого великомученика і цілителя Пантелеімона, в честь і в пам’ять котрого збудована ця каплиця, всі хворі, котрі будуть в ній молитися та прославляти ім’я Боже, отримають зцілення від своїх хвороб».

На даному заході були присутні: голова Сарненської райдержадміністрації Я.В.Яковчук; заступник голови Сарненської райради М.А.Костецький, головний лікар КП «Сарненська ЦРЛ» В.П.Іванюк; представники інших конфесій; медперсонал та пацієнти лікарняного закладу.