Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

Митрополит Анатолій: «В Сарненській єпархії стартував Хресний хід в ознаменування 1030-річчя Хрещення Київської Руси»


З нагоди 1030-ти річчя Хрещення Київської Руси по парафіях Сарненської єпархії проходять Хресні Ходи присвячені цьому ювілею.
Хресна Хода почалася у смт. Клесів Сарненського району Рівненської області. Три парафії: Свято-Успенська, Свято-Петро-Павлівська та Свято-Благовіщенська об’єднавшись разом звершили Хресну Ходу від Свято-Благовіщенського собору до Свято-Успенського Храму та до Свято-Петро-Павлівського Храму, під час котрої їх супроводжували багаточисельні богомольці Української Православної Церкви.

В кожному Храмі настоятелі парафій селища: протоієрей Василь Приндюк; священик Володимир Колесник та священик Роман Василець разом з богомольцями звершували молебні до Господа, прославляючи святого рівноапостольного князя Володимира – Хрестителя Київської Руси з проханням надання миру народу України та припинення військових дій в зоні АТО.

Даний захід відбувається з благословіння керуючого єпархією, Високопреосвященнішого Анатолія, Митрополита Сарненського і Поліського, з подальшою Хресною Ходою по інших парафіях Сарненської єпархії.