Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

ЛУЦЬК. Діти з недільної школи при Покровському кафедральному храмі побували у Почаєві


З благословення керуючого Волинською єпархією УПЦ єпископа Нафанаїла, вихованці недільної школи при Свято-Покровському кафедральному храмі Луцька, разом з наставниками та батьками, вирушили в паломництво до Свято-Успенської Почаївської лаври. Подорож до однієї з найбільших та улюблених святинь українського Православ’я зібрала близько ста чоловік. Поїздка розпочалась від будівлі Волинської духовної семінарії, у дорозі паломники читали ранкові молитви. Директор недільної школи ієромонах Ілля (Вишневський) та викладач закладу священик Павло Чамахуд розповіли про святині, до яких подорожували юні прочани. Священнослужителі пояснили, як треба поводитись у монастирі, та попросили малечу відповідально поставитись до такої важливої місії, як паломництво.

У Свято-Успенському храмі тривала Божественна літургія, волиняни помолились перед святинями головного собору обителі, приклонились до мощів святих угодників Іова та Амфілохія Почаївських, відвідали Свято-Духівський скит.

Також по дорозі прочани побували на джерелі святої праведної Анни, що в селі Онишківці Рівненської області, неподалік головної православної обителі Тернопільщини – частини історичної Волині.