Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

ВІННИЦЯ. Митрополит Симеон та митрополит Агапіт взяли участь у святкуванні Дня Європи


19 травня відбулося святкування Дня Європи. Урочистості розпочалися на Соборній площі виступом дитячих хореографічних колективів та підняттям прапору Євросоюзу. До присутніх звернувся Президент України Петро Порошенко, який завітав на свято до Вінниці разом із дружиною Мариною Порошенко. Вінничан і гостей міста привітав також Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Прозвучали вітання від голови Вінницької облдержадміністрації Валерія Коровія та міського голови Сергія Моргунова.

Митрополит Вінницький і Барський Симеон був запрошений на відкриття святкування разом з іншими почесними гостями, серед яких посли Грузії, Молдови, Македонії, дипломати та члени делегацій з різних європейських країн, міністри українського Уряду, народні депутати, а також представники духовенства.

Після урочистого відкриття митрополит Симеон разом з митрополитом Могилів-Подільським і Шаргородським Агапітом та представниками духовенства оглянув різні локації, де відбувалося святкування та поспілкувався з вінничанами та гостями свята.

Прес-служба Вінницької єпархії