Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

КИЇВ. Суд відправив за ґрати вандалів, які намагались підпалити Десятинний монастир

27 січня   Шевченківський райсуд Києва заарештував двох чоловів, які намагалися підпалити Десятинний монастир Різдва Пресвятої Богородиці на 2 місяці з альтернативою застави у розмірі 2 млн. 200 тис. гривень за кожного. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на сайт Десятинного монастиря.

«Не дивлячись на дикість і жорстокість скоєного цими людьми злочину, ми молимося за них і просимо суд пом’якшити міру покарання. Сьогодні нашому адвокату на суді відмовили в слові, щоб донести нашу позицію про пом’якшення вироку. Ми будемо дотримуватися цієї позиції в апеляції», — пишуть на сайті обителі.

Насельники монастиря також закликають «всіх до миру, ні в якому разі не піддаватися на провокації підбурювачів і тих, хто їм гарантував безкарність, намагаючись чужими руками пролити кров безневинних жінок і дітей».

Нагадаємо, двоє киян вночі, 25 січня, намагалися скоїти підпал обителі. Зловмисників вдалося затримати на гарячому – з каністрами палива. Пізніше цього ж дня радикали з терористичної організації «С14» влаштували штурм Десятинного монастиря.

Фото з мережі фейсбук