Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

ВІННИЦЯ. Священик єпархії здійснив чергову поїздку у зону АТО

З 26 листопада по 1 грудня тривала чергова поїздка в зону проведення Антитерористичної операції священика Вінницької єпархії протоієрея Анатолія Кузнєцова, який разом з колегами-волонтерами доставив чотири з половиною тони гуманітарної допомоги у кілька дитячих будинків та військових частин у Донецькій області. Як розповів о. Анатолій, першим у маршруті був дитячий будинок у м. Торецьк, де проживають 32 дитини. Від переважної більшості з них батьки відмовилися, але є й такі, чиї батьки загинули або померли. Священик передав сюди крупи, які придбала Вінницька єпархія та благодійники, цукор, городину, соки від фірми «Сандора»,які надали партнери по волнтерській діяльності – «Спілка десантників Вінниччини» і її представник Сергій Буравель котрий передав також засоби особистої гігієни.

За словами о. Анатолія будинок у Торецбку дуже сильно потребує допомоги: підвали для продуктів на даний час абсолютно пусті. Діти і вихователі повністю залежать від підтримки благодійників і військових, зокрема групи цивільно-військового співробітництва СІМІС, котрі виконують свою службову місію у даному регіоні.

Наступним подією у поїздці було відвідання військовослужбовців 95-ї та 25-ї бригад Збройних Сил України, де служить багато земляків з Вінниччини. Їм були передані особисті передачі від рідних, а також зібрані волонтерами продукти, молоко соки, медикаменти, продукти харчування, щоби урізноманітнити раціон бійців домашніми стравами. Волонтерами було привезено багато теплої білизни для бійців.

Отець Анатолій з волонтерами відвідав також «Дім милосердя» в с. Новомихайлівка, куди передав медикаменти, крупи, цукор, борошно, соки, городину, зібрані духовенством і вірянами Вінницької єпархії, а також інвалідні візки від вінницьких волонтерів Тетяни Власюк і Людмили Бобровської, котрі постійно долучаються до підготовки поїздок, які організовує о. Анатолій. Директор «Дому милосердя» священик Ігор Кубишин подякував вінничанам за візочки, які необхідні для його підопічних пенсіонерів, яких є 38, а лежачих з них – 16.

Повернувшись у Вінницю о. Анатолій Кузнєцов передав подяки від дітей і стареньких і від військових із зони проведення АТО усім священикам і парафіянам храмів Вінницької єпархії, котрі долучилися до збору допомоги, а також благодійникам, зокрема Андрію Нечипоруку, котрий надавав продукти, вже згаданим волонтерам Тетяні Власюк і Людмилі Бобровській, а також Олегу Парфілову, який знайшов пальне для здійснення цієї поїздки. Особливу подяку протоієрей Анатолій висловив колективу та студентам Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ, котрі пожертвували багато коштів, продуктів і речей для тих, хто їх потребує на сході України.

Прес-служба Вінницької єпархії