Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

БОРИСПІЛЬ. Парафію на честь Воскресіння Христового села Зазимʼя відзначено за постійну волонтерську діяльність

У виконавчому комітеті Броварської міської ради відбулись урочистості з нагоди Міжнародного дня волонтера за участю членів виконавчого комітету Броварської міської ради, керівництва Броварської районної ради, військовослужбовців та ветеранів Збройних Сил України, волонтерів.

Після вітальних слів волонтери були нагороджені Почесними грамотами виконавчого комітету Броварської міської ради, Подяками Броварського міського голови, відзнаками Броварської районної ради за значний особистий внесок у здійсненні волонтерської діяльності.

Під час урочистого заходу відзначено подякою парафію на честь Воскресіння Христового села Зазим’є Броварського району «За активну громадянську позицію, волонтерську діяльність та надання постійної допомоги військовослужбовцям у зоні проведення АТО, безкорисливу працю на благо процвітанняі миру на землі». Від імені парафії нагороду отримав клірик храму, протоієрей Анатолій Слинько.

Також за патріотичне виховання підростаючого покоління Подяку отримав Зазимський НВК в особі директора Нохріної Любові Іванівни.