Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

УЖГОРОД. Звершилися Хресні ходи з Ужгорода й Мукачева до Домбокської чернечої обителі


З нагоди вшанування ікони Божої Матері «Скоропослушниця», та з благословення Феодора, архієпископа Мукачівського і Ужгородського в єпархії відбулися два багатолюдні Хресні ходи – з Ужгорода й Мукачева до Успенського жіночого монастиря с. Домбоки Мукачівського району.

Увечері 21-го листопада, у кафедральному Свято-Хрестовоздвиженському соборі м. Ужгорода відбувся молебень за благословенний початок Хресного ходу. Його звершило духовенство міста над Ужем на чолі з настоятелем собору протоієреєм Димитрієм Сидором.

Після цього майже 500 осіб, молодь, сім’ї з маленькими дітками у візочках, люди старшого віку вирушили у благословенну путь.

Супроводжували учасників Хресного Ходу священнослужителі єпархії: духівник Свято-Троїцького жіночого монастиря с. Буківцьово Великоберезнянського району ієромонах Рафаїл (Король), братія Ужгородського Свято-Воскресенського чоловічого монастиря – намісник архімандрит Марк (Куштан), ієромонах Кіріон (Ковач) та інші.

Вірники долали кілометр за кілометром, духовно підбадьорюючись під час зупинок, зокрема у храмах святого Різдва Богородиці (мікрорайон Дравці) та на честь пророка Іллі (Баранинці).

Зважаючи на те, що протягом всієї ночі йшов дощ, братія Свято-Воскресенського монастиря забезпечувала паломників теплим чаєм.

Особлива увага в Хресному ході була приділена молитві за мир в державі та захист від лиха рідного Закарпатського краю.

Протягом усього шляху паломників супроводжували автомобілі Національної Патрульної поліції.

З втомленістю, однак зі справжньою Пасхою в душі і безмежною вдячністю Богу за Його милість віруючі рано-вранці (ще до 7 ранку) дістались мети пішого паломництва – Домбокської жіночої обителі та її святині ікони Пресвятої Богородиці «Скоропослушниці».