Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

КОВЕЛЬ. Владика Володомир нагородив ювілейними відзнаками дружин священиків міста


У  храмі преп.Сергія митрополит Володимир-Волинський і Ковельський Володимир відзначив матушок – дружин священників міського благочиння церковними нагородами. Нагородження відбулося в рамках вшанування 1025-літнього ювілею заснування Володимир-Волинської єпархії.
По завершенні соборного акафіста преподобному Іову Почаївському, владика звернувся до присутніх з вітальним словом. Архіпастир зауважив, що матушка сьогодні, як ніколи, має особливу відповідальність перед Богом і людьми не тільки за зразкове облаштування особистого сімейного життя, належне виховання дітей, але й за підтримку священика – свого батюшки у його пастирському, приходському служінні. На думку архієрея, дружини ковельського духовенства з цим завданням справляються на відмінно. Але, при усій відповідальності і необхідності такого церковного послуху, матушки завжди залишаються в тіні успіхів свого чоловіка – священика. І ось, вперше за багато років, одночасно біля тридцяти матушок, згідно клопотання Володимир-Волинського митрополита, удостоїлися високих церковних нагород – орденів та відзнак від Предстоятеля Української Православної Церкви.
Владика Володимир зауважив, що нагороди є з одного боку подякою матушкам за понесені труди на благо Церкви, а з іншого – закликом до ще більшого жертовного горіння і духовного ентузіазму у подальшому приходському і сімейному служінні.
Свято завершилося спільним фото та родинним чаюванням.

Прес-служба Ковельського благочиння
Фото: Михайло Савон