Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

ВІННИЦЯ. Священика, котрий загинув у автокатастрофі, поховали біля храму на його колишній парафії

24 вересня, у храмі священномученика Володимира, відбулося відспівування ієрея Валерія Гуменюка, котрий трагічно загинув в результаті лобового зіткнення автомобілів поблизу м. Калинівки 22 вересня.
Перед відспівуванням представники духовенства м. Вінниці і Калинівського благочиння на чолі з настоятелем храму протоієреєм Олексієм Іродовим звершили Божественну літургію. По завершенні літургії відбувся Чин похорону священика. Богослужіння очолив благочинний І Вінницького міського благочиння протоієрей Богдан Маліновський. У заупокійній молитві взяли участь представники духовенства Вінницької і Тульчинської єпархій, а також парафіяни храму, рідні і близькі о. Валерія Гуменюка.
По завершенню молитви протоієрей Богдан звернувся до присутніх із пастирським словом. Отець благочинний передав слова співчуття від митрополита Симеона матері і дружині священика, а також його малолітній доньці.
Після відспівування тіло о. Валерія Гуменюка було перевезено у с. Куманівку Козятинського району, у якому він звершував своє служіння з 2013 року. Тут, у храмі святого Архістратига Михаїла духовенством з Вінниці та Козятинського району була відправлена панахида, після якої ієрея Валерія було поховано біля храму, з боку вівтарної частини.