Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

УПЦ. В єпархіях тривають літні сімейні та дитячі табори

 

Протягом кількох днів з 24 липня у Бориспільській єпархії діяв православний єпархіальний табір «Віфлеєм». Діти з різних благочинь єпархії провели активний відпочинок на природі у 30-ти спеціальних наметах. Завершенням табору стала участь учасників у Хресному ході напередодні Дня хрещення Русі.

 

Також наприкінці липня в іншому куточку Бориспільської єпархії на мальовничому березі Десни діяв дитячий православний табір «Десенка». Відпочинок для дітей був організований парафією на честь святителя Спиридона Триміфунтського с.Осещина на місці, де в давнину розміщувався Пустинно-Миколаєвський Задеснянський чоловічий монастир с. Ольжичі.

З благословення митрополита Херсонського і Таврійського Іоанна, Єпархіальний відділ у справах сім’ї Херсонської єпархії організував літній оздоровчий табір «Ковчег» на узбережжі Азовського моря. Відпочити та оздоровитися на Арабатській стрілці мали змогу православні родини з Херсона, Каховки, Одеси, Мелітополя, Дрогобича, Борислава та Львова.

Також відпочинок на узбережжі Азовського моря організувала Кіровоградська єпархії. Учасники щорічного табору«Стежина добра» активно та з духовною користю провели час, відвідали біосферний заповідник «Асканія Нова», аквапарк та брали участь у мастер-класах і розвагах.

28 липня 2017 року, у передостанній день проведення православного молодіжного фестивалю «ФАВОР», до місця зборів віруючої молоді та їхніх наставників на озері Троснезавітав лідер рок-групи «С.К.А.Й.» Олег Собчук. Учасники фестивалю з неймовірним захватом сприйняли візит музиканта.