Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

КРИВИЙ РОГ. Митрополит Єфрем взяв участь у святкуваннях з нагоди Дня Державного Прапору України та Дня Незалежності України

23 серпня у місті розпочалися загальноміські урочисті заходи з нагоди Дня Державного Прапору України та Незалежності України. Вранці на площі Молодіжній, біля виконкому міської ради, відбувся урочистий мітинг та церемонія урочистого підняття Державного Прапору України. О 09:30 у сквері біля меморіального комплексу на проспекті Миру були покладені квіти до пам’ятника на честь бійців, які загинули під час виконання військового обов’язку в зоні проведення антитерористичної операції на сході України.

Продовжилися святкові заходи покладенням квітів до пам’ятника Т.Г. Шевченку на проспекті Поштовому. У церемонії покладення квітів прийняли участь виконуючий обов’язки Криворізького міського голови Сергій Маляренко разом із заступником міського голови Валентиною Берлін,митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем, народні депутати України Костянтин Павлов і Дмитро Колесников, у тому числі голови райрад, депутати місцевих рад Кривого Рогу, співробітники органів місцевого самоврядування, почесні громадяни Кривого Рогу, жителі міста.

«…Я бажаю всім нам мудрості, духовної мудрості, тому що те, що ми маємо тут, на землі, пишеться там – на небі; а тією книгою бувають наші з вами серця. Сердечно вітаю вас зі святом, та нехай Господь береже усіх нас» – сказав владика Єфрем.

Завершилися загальноміські святкові заходи міським урочистим зібранням у Криворізькому міському академічному театрі імені Тараса Шевченка