Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

ЖИТОМИР. У Тригірському монастирі вшанували ікону Божої Матері


20 серпня, у Спасо-Преображенському чоловічому монастирі, що неподалік Житомира в селищі Тригір’я відбулись святкові торжества з нагоди дня шанування чудотворного образу Божої Матері «Тригірська».
За переданням саме цьому образу християни молилися, щоб позбавитися недугів дитячих та людських скорбот. І сьгодні, поклонитись, попросити заступництва та прославити чудотворну ікону з’іжджаються з різних куточків України тисячі православних вірян.

Божественну літургію в головному соборі монастиря очолив Високопреосвященніший Никодим, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський. Владиці співслужив архієпископ Туровський і Мозирський Леонід, намісник обителі архім. Галактіон (Корінчук), окремі благочинні та священики Житомирської єпархії, а також духовенство монастиря у священому сані і гості.

Після закінчення богослужіння духовенство та вірні обійшли собор хресною ходою, несучи образ Матері Божої. Насамкінець Владика Никодим привітав насельників монастиря та усіх богомольців із святковим днем, закликав постійно молитися до Пресвятої Богородиці, покладати на Неї надію та дякувати за всеобіймаючу любов до людей.

Прес-служба Житомирської єпархії.