Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

МУКАЧЕВО. У єпархії другий заїзд до літнього табору «КАМО ГРЯДЕШИ»

13 липня, з благословення архієпископа Мукачівського і УжгородськогоФеодора стартував другий заїзд православного духовно-просвітницького оздоровчого табору «Камо Грядеши».
Місце локації проведення табору ми не змінюємо – вже третій рік поспіль це знову усіма нами улюблена Іршавщина – турбаза «Смерековий камінь», що в селі Осій, урочищі Кам’янка.
Кришталево чисте повітря, джерельна вода й свіже повітря на фоні чудової природи дають змогу підростаючому поколінню оздоровитися не тільки з користю для душі, а й тіла.
На цей раз табір зріс кількісно – у другому заїзді беруть участь 80 дітей.
Також збільшився за якістю і кількістю наш педагогічний «десант» – маємо 5 священнослужителів і 6 вихователів.
Першого таборового дня, ополудні, по приїзді на місце, розмістившись у своїх кімнатах, всі попрямували до неподалік розташованої Свято-Пантелеймонівської жіночої обителі – аби взяти участь в традиційному молебні на початок доброї справи. Після цього всі дітки були окроплені святою водою та помазані святим єлеєм.
Також священнослужителі побажали діткам насиченого й цікавого проведення дозвілля у таборі.
Трохи відпочивши, усі загони визначаються зі своїми назвами, речівками й девізами. Ознайомлюються з гімном табору.
Загалом учасники табору розділилися на три групи за віковими категоріями: старша «BIG BOSS», середня «Дивосвіт» і молодша «Орли під сонечком».
Наше життя в таборі має свій розпорядок дня, в який входять прогулянки, розваги, бесіди, участь в ранкових і вечірніх молитвах та багато-чого іншого.