Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

МУКАЧЕВО. Тисячі вірних єпархії вклонилися іконі «Призри на смирення»

Після дев’ятигодинного перебування чудотворної ікони «Призри на смирення» у Мукачівському кафедральному соборі на честь Почаївської ікони Божої Матері, святиня була доставлена і до Свято-Миколаївського жіночого монастиря Мукачева.
Духовенство обителі з благословення керуючого єпархією архієпископа Мукачівського і Ужгородського Феодора правили перед іконою Божої Матері молебні та моління протягом усього вечора та ночі, аж до 7-ої години ранку середи, 5 липня.
За цей період чудотворному образу вклонилися тисячі вірних, окрім того можливість приложитися до ікони була надана і недужим монахиням обителі – священнослужителі спеціально занесли святиню до монастирського корпусу.
Відтак вже вранці ікона у супроводі духовенства рушила на Іршавщину, де нині перебуватиме з 9.00 до 16.00 у Свято-Петро-Павлівському храмі с. Білки Іршавського району, а від 17.00 до 11.00 четверга – у Свято-Покровському храмі с. Приборжавське цього ж району.
Нагадаємо, з 2 до 8 липня в Мукачівській православній єпархії перебуватиме вказана ікона, що прибула зі Свято-Введенського чоловічого монастиря м. Києва в рамках загальноукраїнської Хресної ходи, яка проходить з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія і приурочена до свята Хрещення Київської Русі і дня пам’яті святого рівноапостольного великого князя Володимира.