Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКИЙ. Архієпископ Никодим звершив Божествену літургію на місті майбутнього храму


9 червня, в день пам’яті святого праведного Іоанна воїна сповідника, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим очолив святкову Божественну літургію поряд із місцем під будівництво нового храму в честь однойменного святого у Новоград-Волинському. Свята Євхаристія відбулась на території місцевого Будинку офіцерів просто неба.

За богослужінням владиці Никодиму співслужив архієпископ Городницький Олександр, а також місцеве духовенство, священики із обителі та інші. Справжньою прикрасою літургії став спів молодіжного хору із міста Коростишів, під керівництвом благочинного Коростишівського району архімандрита Якова (Шумов).

Служба архієрейським чином зібрала чимало молоді, діток та бажаючих спільно піднести молитву до Бога, особливо і посилено за любов і порозуміння між українським народом, за здобуття миру і спокою, за подолання кровопролиття, протистояння та війни. На заупокійній єктинії були піднесенні молитви за загиблих воїнів на сході України у часі проведення АТО.

Під час богослужіння вірні мали можливість помолитися та приклонитись до ікони із часточкою мощей праведного Іоанна воїна.

На закінчення літургії архієпископ Никодим вимовив слово проповіді, закликав присутніх берегти у серці та сміливо сповідувати істину Христову віру, стояти у ній до останнього подиху, заради того аби у вічності бути із Богом у Його Небесному Царстві. Також Владика привітав присутніх із святом та подякував за молитву у єдності.