Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

КИЇВ. Клірики УПЦ мали зустріч з представником Комітету Верховної Ради України з питань науки та освіти


23 червня, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія, благочинний Другого Шевченківського благочиння протоієрей Владислав Софійчук та благочинний Бишівського благочиння архімандрит Філарет (Єгоровим) зустрілися представником Комітету Верховної Ради України з питань науки та освіти О. Сичем. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на сайт Київської Митрополії.

Олександр Сич є заступником директора Департамента правового забезпечення та обіймає посаду начальника Відділу нормативної роботи та правової експертизи Міністерства освіти та науки України.

Протоієрей Владислав є викладачем педагогіки у Київській духовній академії, а також займає посаду ректора Вищих православних богословських курсів імені святого рівноапостольного князя Володимира Всеукраїнського православного педагогічного товариства, у якому архімандрит Філарет також є викладачем духовних дисциплін.

Священнослужителі обговорили з представником профільного міністерства питання щодо викладання предметів духовного спрямування в середніх і вищих навчальних закладах нашої країни. Державний службовець розповів про проект нового закону України про освіту, запропонований Комітетом.

Під час зустрічі також було обговорено питання перспектив співпраці священнослужителів Української Православної Церкви та працівників Міністерства освіти та науки.

Наприкінці зустрічі О. Сич подякував священикам за плідну бесіду.

Нагадаємо, при Міністерстві освіти і науки триває робота Комісії з державного визнання дипломів духовних навчальних закладів.