Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

ЖИТОМИР. Продукти з поминальної суботи були предані нужденним


У Троїцьку батьківську поминальну суботу ми молитовно згадуємо спочилих і творимо справи милосердя. За давньою благочестивою традицією духовенство і парафіяни Свято-Миколаївського собору м. Бердичева цього дня передають продукти харчування тим, хто особливо потребує допомоги.

Третього червня, після звершення заупокійного Богослужіння у головному храмі міста, було приготовано пакунки з хлібобулочними виробами і солодощами для відправлення у Бердичівський геріатричний пансіонат та Центр ранньої медико-соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Промінчик». І старенькі, і малюки та молодь із особливими потребами завжди радіють таким подарункам. Також надіслано випічку і різні смаколики воїнам АТО.

Молитвою за упокій ми просимо у Господа простити гріхи, скоєні померлими з немочі, які пішли в світ інший без покаяння. Ми просимо, щоб душі їх отримали вічний спокій в обителі Царства Небесного, де немає ні болю, ні печалі, ні зітхання, а є радість вічна в перебуванні з Господом… Ми намагаємося через милостині і підтримку нужденних, немічних, самотніх та знедолених надати допомогу померлому, тому що будь-яке подаяння за нього – це ще одне прохання про милість Господню…

«Не відмовляй у благодіянні нужденному, коли рука твоя в силі зробити його…»

Прес-служба Бердичівського благочиння.