Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

БОРИСПІЛЬ. Святогірський митрополит Арсеній нагородив священика, який захистив Святогірську ікону Богородиці під час Всеукраїнського хресного ходу


Святогірський митрополит Арсеній нагородив священика Бориспільської єпархії, який захистив Святогірську ікону Богородиці під час Всеукраїнського хресного ходуНа презентації видання про Всеукраїнський хресний хід миру, любові і молитви за Україну 2016 року, яка проходила 30 травня у Трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Печерських Києво-Печерської Лаври, Святогірський митрополит Арсеній вручив точну копію Святогірської ікони Богородиці клірику Бориспільської єпархії протоієрею Сергію Тарану.
Митрополит нагадав усім присутнім про те, як під час Хресної ходи під Борисполем радикали намагалися перешкодити людям та жбурляли у чудотворний образ Святогірської ікони Божої Матері різними предметами. Тоді клірик Бориспільської єпархії протоієрей Сергій Таран зняв із себе облачення та покрив образ.
Владика Арсеній подякував священику за його подвиг і вручив точну копію Святогірської ікони Богородиці, яка відтепер перебуватиме у храмі на честь архангела Михаїла м. Березані – настоятелем якого є отець Сергій, а також подарував священницькі ризи від братії Святогірської обителі.