Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

КИЇВ. У Неділю про сліпого Свято-Троїцький храм на Троєщині відвідали незрячі з УТОС

У Неділю про сліпого, коли Церква Христова згадує чудесне зцілення сліпого від народження чоловіка, на Божественній літургії в Свято-Троїцькому храмі Деснянського благочиння разом молились люди з вадами зору з Київської міжрайонної територіальної первинної організації №4 УТОС (вул. Маршала Жукова, 31), молитва яких особливо сповнена всецілої надії на Бога.

Настоятель храму і благочинний Деснянського благочиння Східного київського вікаріатства протоієрей Димитрій Григорак разом з духовенством привітали голову правління УТОС Олену Ясельську разом з членами первинної організації з неділею, а також подякували за їх молитву та гідний приклад християнського життєвого подвигу. Також духовенство побажало шановним гостям укріплення душевного і тілесного, мудрості, умиротворіння та духовного зростання во Христі. Товариству була передана грошова матеріальна допомога та продуктові набори.

Вже більше 15 років настоятель Свято-Троїцького храму веде плідну співпрацю на духовній на соціальній ниві з головою правління територіальної первинної організації №4 УТОС та разом з парафією здійснює підтримку понад 400 ближніх з вадами зору.

Цього ж дня разом з прихожанами у День вшанування пам’яті жертв політичних репресій отець Димитрій відвідав національний історико-меморіальний заповідник «Биківнянські могили».

Перед пам’ятними хрестами, за щорічною традицією, священик звершив літію за загиблими. Спочилих репресованих вшанували покладанням квітів до братської могили.