Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

ЖИТОМИР. Блаженнійший Митрополит Онуфрій привітав архієпископа Никодима з Днем Ангела


30 квітня, у третю неділю після Світлого Христового Воскресіння, в день пам’яті святих жінок-мироносиць, а також таємних учнів Христових, праведних Іосифа Аримафейського та Никодима, свій День Небесного покровителя відзначає Керуючий Житомирською єпархією УПЦ архієпископ Никодим.
З нагоди цієї урочистої події у Житомирському Спасо-Преображенському кафедральному соборі відбулась свята Божественна літургія. Богослужіння та торжественну зустріч очолив Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Онуфрій. Спочатку Його Блаженство відвідав приміщення нового єпархіального управління, а згодом звершив святу Євхаристію у головному соборі єпархії.

Його Блаженству співслужили: митрополит Вінницький і Барський Симеон, митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр, архієпископ Бучанський Пантелеімон, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, архієпископ Городницький Олександр, духовенство Житомирської та інших єпархій. Після завершення Євангельського читання Блаженніший Владика звернувся до вірян із словом настанови.

На завершеня свята Митрополит Онуфрій привітав архієпископа Никодима із Днем Його Небесного покровителя, побажав радості, миру, довголіття та Божої помочі у проходженні архіпастирського служіння.

В цей день Житомирського архіпастиря привітали керівники державної влади, представники різних напрямків науки, мистецтва і культури. Його Високопреосвященство вітали дітки, молодь, та старше покоління.