Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

КРИВИЙ РІГ. Божественна літургія у день 28-ої річниці виведення військ з Афганістану

14 та 15 лютого у Кривому Розі пройшли урочисті заходи з нагоди 28-ої річниці виведення радянських військ з Демократичної Республіки Афганістан.
15 лютого, на свято Стрітення Господня, в храмі на честь ікони Божої Матері «Віднайдення загиблих», який збудований на честь воїнів-афганців, відбулася святкова Божественна літургія, після якої була відслужена панахида за убієнними воїнами, цегли з іменами яких вмуровані прямо в стіну храму.
Після служби біля пам’ятника, що розташований поряд з храмом, відбувся мітинг-реквієм, на якому були присутні міський голова Вілкул Ю. Г. та його заступники, секретар міської ради Маляренко С.В., народні депутати України Вілкул О.Ю., Павлов К.Ю., Гальченко А.В., інші представники міської та районних рад, ветерани, мешканці міста. Після покладання квітів мер, голови районних у місті рад і народні депутати відвідали храм. Після мітингу у трапезному залі недільної школи настоятелем храму протоієреєм Анатолієм Бондарем був організований поминальний обід, на який були запрошені присутні родичі загиблих та гості.
Біля пам’ятника афганцям тут же у парку «Ювілейний» були розгорнуті армійські намети, де пригощали усіх бажаючих солдатською кашею з нагоди свята.
Таким чином, і в цьому році в нашому місті традиційно відзначили пам’ятні афганські дати з великою шаною.